| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Min Supply Voltage | 1.5 V |
| Operating Supply Current | 1.2 µA |
Stock: 12
Distributors
pcbx
Unit Price$4.98691
Ext.Price$4.98691
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.98691 | $4.98691 |
| 10 | $4.28765 | $42.87650 |
| 25 | $4.02354 | $100.58850 |
| 50 | $3.77570 | $188.78500 |
| 100 | $3.54312 | $354.31200 |
